Venkovní žaluzie

Horizontální žaluzie c80

Žaluzie C80 jsou nejčastějším typem žaluzií vyráběným pro náš trh. Jak již samotný název naznačuje, lamely mají tvar písmena C. Lamely jsou vyráběny z válcovaného hliníku v tloušťce 0,42 mm a šířce 80 mm. Upevněné k nosnému profilu a vedené bočními vodicími kolejnicemi. Podle přání zákazníka je možné nosný profil překrýt krycím plechem nebo verzí pro podomítkové provedení. V případě vytažení žaluzie nahoru budou pod krycím plechem uchovávány i lamely.

V nabídce máte možnost výběru ovládání manuálního, motorem na vypínač nebo dálkové ovládání.

venkovní žaluzie c 80
Horizontální žaluzie venkovní z 90

Horizontální žaluzie Z90

Žaluzie Z90 jsou vyráběny ve tvaru písmene Z. Svůj účel splňují podobně jako venkovní horizontální žaluzie C80, jsou vyrobeny z plechu tloušťky 0,42 mm, ale v šířce 90 mm. Upevněné jsou k nosnému profilu a vedené bočními vodicími kolejnicemi. Podle přání zákazníka je možné nosný profil překrýt krycím plechem nebo verzí pro podomítkové provedení. V případě vytažení žaluzie nahoru budou pod krycím plechem uchovávány i lamely.

Tvar písmene Z zajišťuje úplné uzavření lamel na minimální průnik světla, k čemuž dopomáhají i těsnění namontovaná na koncích lamel, čímž je snížena i jejich hlučnost hlavně při silném větru. Jsou nejoblíbenějším typem žaluzií pro administrativní budovy, výrobní haly a polyfunkční domy.

V nabídce máte možnost výběru ovládání manuálního, motorem na vypínač nebo dálkové ovládání.

Horizontální žaluzie z70

Venkovní horizontální žaluzie Z 70 je jedna technologicky nejvyspělejší žaluzie v oblasti exteriérové stínící techniky, vhodná k zastínění rodinných domů i administrativních budov.

Lamely o šíři 7 cm jsou ve tvaru písmene „Z“. V zavřeném stavu vytváří lamely celistvou plochu, která zaručuje dokonalé zastínění, guma vlisovaná po celé délce lamely zvyšuje termoregulační efekt žaluzie.

Hliníkové vodící lišty zajišťují stabilitu venkovní žaluzie ve větru a jsou podpůrným prvkem pro zabezpečení domu proti vloupání.

venkovní žaluzie z 70
venkovní žaluzie s 90

Horizontální žaluzie s90

Venkovní žaluzie S90 je špička ve venkovním zastínění z pohledu účelnosti a designu. Lamely ve tvaru písmene „S“ šíře 90 mm vytváří v zavřeném stavu dokonalou celistvou plochu.

Účelnost venkovní žaluzie je posilněná ladným vzhledem. Termoregulační efekt žaluzie S90 zvyšuje guma vlisovaná po celé délce lamely.

Hliníkové vodící lišty zajišťují stabilitu venkovní žaluzie ve větru a jsou podpůrným prvkem pro zabezpečení domu proti vloupání. Variabilita montáže, elegance a dokonalé zastínění tvoří z této venkovní horizontální žaluzie unikátní stínicí prvek pro veškeré typy objektů.