pergoly

Pořízením kvalitní hliníkové pergoly získáte ochranu nejen před sluncem, ale i deštěm a sněhem. Navíc dodáte své terase nezaměnitelný a moderní vzhled.

Hliníková Pergola skyline

Hliníková pergola SKYLINE tvoří vrchol nabídky bioklimatických pergol, je navržená tak, aby poskytovala uživateli maximální komfort protisluneční a protidešťové ochrany.
Hranatý minimalistický design této pergoly je ideální pro moderní výstavbu rodinných domů a vil, jejichž terasy promění v relaxační zónu pro odpočinek a příjemné chvíle s rodinou a přáteli.

Konstrukci pergoly tvoří nosné sloupy, na kterých je osazen obvodový rám s integrovaným odvodem vody. Střechu pergoly tvoří hliníkový slunolam z extrudovaných lamel, které zajišťují ochranu proti dešti a zároveň díky jejich zesílené vnitřní konstrukci propouští při otevřeném stavu až o 25 % více světla než srovnatelné systémy. Toto ocení uživatel pergoly především v zimním období, tak aby pergola zbytečně nebránila průchodu denního světla do interiéru.

hliníková Pergola cube

Hliníková konstrukce se střešní markýzou je skvělý doplněk na vaši zahradu! Stahování markýzy si pohodlně přizpůsobíte podle vaší představy s dálkovým ovladačem.

Všechny stěny této pergoly je možné osadit screenovými roletami, nebo posuvným bezrámovým zasklením.

O stahování markýzy se stará integrovaný elektromotor na dálkové ovládání.

hliníková Pergola carport 3000

Designový přístřešek na auta v celohliníkovém provedení s plochou střechou. Nenechte svého plechového miláčka zasypat sněhem a námrazou, škrabku na skla již nebudute potřebovat! Luxusní vzhled přístřešku bude perfektně ladit k vašemu domu a navíc jeho bezúdržbová hliníková konstrukce nevyžaduje žádné čištění ani natírání jako u dřevěných stání. Carport 3000 je ideální produkt pro moderní bydlení