Venkovní horizontální žaluzie C80

Žaluzie C80 jsou nejčastějším typem žaluzií vyráběným pro náš trh. Jak již samotný název naznačuje, lamely mají tvar písmena C. Lamely jsou vyráběny z válcovaného hliníku v tloušťce 0,42 mm a šířce 80 mm. Upevněné k nosnému profilu a vedené bočními vodicími kolejnicemi. Podle přání zákazníka je možné nosný profil překrýt krycím plechem nebo verzí pro podomítkové provedení. V případě vytažení žaluzie nahoru budou pod krycím plechem uchovávány i lamely.

V nabídce máte možnost výběru ovládání manuálního, motorem na vypínač nebo dálkové ovládání.

Venkovní horizontální žaluzie Z90

Žaluzie Z90 jsou vyráběny ve tvaru písmene Z. Svůj účel splňují podobně jako venkovní horizontální žaluzie C80, jsou vyrobeny z plechu tloušťky 0,42 mm, ale v šířce 90 mm. Upevněné jsou k nosnému profilu a vedené bočními vodicími kolejnicemi. Podle přání zákazníka je možné nosný profil překrýt krycím plechem nebo verzí pro podomítkové provedení. V případě vytažení žaluzie nahoru budou pod krycím plechem uchovávány i lamely.

Tvar písmene Z zajišťuje úplné uzavření lamel na minimální průnik světla, k čemuž dopomáhají i těsnění namontovaná na koncích lamel, čímž je snížena i jejich hlučnost hlavně při silném větru. Jsou nejoblíbenějším typem žaluzií pro administrativní budovy, výrobní haly a polyfunkční domy.

V nabídce máte možnost výběru ovládání manuálního, motorem na vypínač nebo dálkové ovládání.

Venkovní hliníkové rolety

Venkovní hliníkové rolety jsou nejvyšší třídou rolet. Na rozdíl od plastových rolet působí mnohem estetičtěji a nabízejí více možností ovládání, vynikající protisluneční ochranu, efektivněji redukují úniky tepla díky zatepleným lamelám, zvýšenou míru redukce hlučnosti, dlouhodobou barevnou stálost pro všechny odstíny barev i mnohonásobně vyšší životnost.

Elegantněji působí i díky mnohým verzím provedení, jako je například podomítkový systém, kde působí mnohem estetičtěji. Nesmíme zapomenout na bezpečnostní funkci, kterou plní jako ochrana před vloupáním.

V nabídce máte možnost výběru ovládání manuálního, motorem na vypínač nebo dálkové ovládání.