Rolety

Venkovní rolety jsou určeny pro použití především ve stávajících budovách. Předností těchto výrobků je nepochybně absence zasahování do stávajícího stavu budovy, protože nevyžadují speciální přípravu pro montáž a netvoří s oknem integrovaný celek. Díky tomu se můžete kdykoli rozhodnout pro montáž rolet v adaptačním systému. Tato řešení lze montovat na okna (do výklenků) nebo přímo na stěnu.

V prvním případě se doporučují systémy polooválných roletových schránek SKP, které tvoří dokonalé spojení s fasádou nebo systémy SK a SKE (verze s extrudovanou roletovou schránkou), kde je schránka seříznuta pod úhlem 45°.

Venkovní rolety SK a SKP

Pancíř rolety nejčastěji tvoří roletové lamely vyrobené z vysoce kvalitního hliníkového plechu, vyplněné polyuretanovou pěnou, pokryté speciálním povlakem v technologii PU/PA. To znamená, že se vyznačují zvýšenou odolností vůči otěru a působení atmosférických vlivů. Jsou nabízeny také roletové lamely vyznačující se vyšší tuhostí a stabilitou vyrobené z extrudovaného hliníku a taký roletové lamely z umělé hmoty.

Systémy adaptačních rolet umožňují integraci se sítí proti hmyzu. Takové komplexní řešení zaručuje účinnou ochranu proti hmyzu v létě a zároveň ochranu interiéru proti tepelným ztrátám v zimě.

Venkovní rolety