Hliníkové fasády

V současné době je velkým trendem používání prosklené hliníkové fasády na komerčních budovách. Tyto budovy poté vypadají opravdu originálně, moderně a architektonicky zajímavě. To ovšem není jejich jediná výhoda. Samozřejmostí je i úžasná prosvětlenost místností a kanceláří, které se v budově s prosklenou fasádou nacházejí.

Schüco FWS 50

Nová sloupko-příčková fasáda Schüco FWS 50 je kombinací jednoduchého zpracování a skvělé energetické efektivity na úrovni pasivního domu

Fasáda Schüco FWS 50 s běžnými pohledovými šířkami nabízí architektům celou řadu realizačních možností – včetně varianty SI s certifikátem pasivního domu.

  • Systém SI s certifikátem pasivního domu, s novou technologií izolátorů s hodnotou Uf až 0,70 W/(m²K)
  • Nový izolátor HI na úrovni pasivního domu: hodnoty Uf až 0,9 W/(m²K)
  • Pohledové šířky profilů 35 mm, 50 mm, 60 mm a 80 mm – s možností vzájemné kombinace
  • Testovaná odolnost proti vniknutí až RC 3
Hliníková fasáda FWS 50
Hliníková fasáda FWS 50

Schüco FWS 60

Fasáda Schüco FWS 60 nastavuje nová měřítka v oblasti zpracování a energetické efektivity. Při zdokonalování stávajících osvědčených systémů byl kladen důraz především na optimalizaci zpracování ve firmě i na staveništi. Nové, prefabrikované systémové komponenty zajišťují podstatně rychlejší a tím i racionálnější výrobu.

Fasáda Schüco FWS 60 s běžnými pohledovými šířkami nabízí architektům celou řadu realizačních možností – včetně varianty SI s certifikátem pasivního domu.

Nové systémové komponenty urychlují především zpracování na stavbě: např. inovační systém napojení do stavební konstrukce s redukovanými styčnými plochami.

Díky novým držákům skel lze nyní snadněji pracovat i s velmi těžkými tabulemi.

Nový systém vedení kabelů nyní výrobcům kovových konstrukcí umožňuje bezpečnější integraci elektrických komponentů do sloupko-příčkové fasády.