OKna a dveře veka

Plastová okna a dveře VEKA jsou revolučním řešením splňujícím nejvyšší požadavky pro energeticky úsporné nebo pasivní domy. Dokonalé termoizolační parametry tato okna získávají díky použití řady postupů, jejichž cílem je zvýšení efektivity tepelné a akustické izolace. Okna Veka zajišťují nejen dokonalou tepelnou izolaci, ale jsou také designovým prvkem domu. Rámy a křídla poskytují široký rozsah možností tvorby elegantních i moderních oken obohacených o velká zasklení, která ideálně rozjasní každý interiér.

VEKA SOFTLINE 82 MD

Softline 82 MD charakterizuje velmi dobré spojení energeticky úsporných vlastností a vysoké funkčnosti. Nepopíratelnou výhodou tohoto systému je použití trojitého těsnícího systému – obvodových těsnění s doplňujícím středovým těsněním v rámu doplněných o izolační trojsklo s teplým rámečkem. Díky tomu plastová okna využívající systému Softline 82 MD zajišťují vysokou energetickou úsporu (koeficient průnikuí tepla pro celé okno až Uw=0,7 W/m2K), stejně jako skvělé parametry izolace hluku, chladu a vlhkosti.

Vysoká odolnost vůči mechanickému působení a změnám teplot vyplývá z parametrů profilů vyrobených v nejvyšším standardu (tloušťka vnějších stěn profilu minimálně 2,8 mm) a použití speciálních pozinkovaných ocelových výztuží v oknech a rámech zaručujících vysokou odolnost výsledného produktu.

Plastová Okna proti vloupání

Plastové okno systému Veka Sofline 82 MD s tloušťkou stěn
min. 2,8 mm
a nejvyšším kvalitativním standardem,
vyrobené technologií V-Perfect a splňující funkci okna
proti vloupání třídy RC2.

plastová okna VEKA softline 82 MD
plastová okna VEKA perfectline 70

VEKA perfectline 70

Perfectline je generací vícekomorových profilů s klasickou a velmi elegantní linií. Systém Perfectline umožňuje vyrobit vysoce kvalitní okna, která svému uživateli zajišťují ještě lepší ochranu před ztrátou tepla a hlukem.

Plastová okna systému Perfectline se vyznačují novým vyšším bezpečnostním standardem. Dávají každé budově individuální charakter dle potřeb a očekávání majitelů.Široká nabídka barev a dřevodekorů uspokojí i nejnáročnější vkus a umožní harmonické zakomponování elegantních oken do každého typu fasády.