Bezpečnostní dveře do bytu

Bezpečnostní dveře Securido jsou certifikované v bezpečnostní třídě 3. Dohromady s bezpečnostní zárubní jsou naše dveře nejlepší volbou pro maximální zabezpečení vaší domácnosti. Naše dveře splňují bezpečnostní i protipožární normy. K našim bezpečnostním dveřím nabízíme i řadu doplňků, jako je digitální kukátko či matné kování.

Montáž bezpečnostních dveří naší firmou probíhá vždy následově. Od Vás příjde nezávazná objednávka přes poptávkový formulář či email a náš pracovník se Vám obratem ozve. Doladí s vámi detaily, zodpoví otázky a pokud je vše v pořádku, zašle cenovou nabídku a domluví se i termín zaměření dveří a montáže.

Poté v domluvené termíny příjede náš technik. Bezpečnostní dveře zaměří a pak v den D na řadu příjde samotná montáž. Kdy během 2 až 6 hodin budete mít zbrusu nové bezpečnostní dveře.
 
bezpečnostní dveře

Bezpečnostní a protipožární dveře

  • Bezpečnostní třída 3
  • Protipožární odolnost El30
  • Zvuková izolace 39 dB

Bezpečnostní dveře Securido jsou certifikovány ve III. bezpečnostní třídě. Jsou vyrobeny z ocelových desek tloušťky 1 mm s výstuhou v oblasti hlavního zámku, uzamykacích otvorů v zárubni a bezpečnostních bodů. Mají výbornou tepelnou a zvukovou izolaci (39dB). Jejich protipožární provedení splňuje požadovanou odolnost El30. Bezpečnostní zárubeň tvoří s dveřmi jeden nedělitelný celek. Tři odolné nerezové panty chrání dvěře proti jejich vysazení. Součástí 9-bodového bezpečnostního systému jsou i trny zajíždějící do stropu i podlahy.

Bezpečnostní dveře design Ořech

Bezpečnostní dveře – základní parametry

Bezpečnostní dveře – design a provedení

Mahagon
Javor
Ořech
Bílé
Antracit
 

provedení Tří pásky, Elegant a Hladké

 

Ve standardu bezpečnostních dveří

křídlo, zárubeň, celoobvodové těsnění, nerezový práh, kování s klikou a ANTI-PANIC systémem, bezpečnostní vložku se šesti klíči, kukátko, demontáž a likvidaci starých dveří, montáž nových dveří, betonáž, zednické zapravení.