dřevěná okna a dveře

Dřevěná okna se používají převážně pro rodinné domy, a to zejména z estetického důvodu. Pro skvělou izolaci a moderní vzhled je zákazníci často volí i do novostaveb nebo při rekonstrukcích. Moderní dřevěná okna se vyznačují výbornými mechanickými i funkčními vlastnostmi. Jsou také častou volbou pro chalupy, rezidence, renovované historické objekty, hotely a penziony. Vynikající tepelně-izolační vlastnosti splňují nízkoenergetický i pasivní standard staveb. Účinně brání také nežádoucí průzvučnosti.

Dřevěná okna, tzv. eurookna působí autenticky a vizuálně ladí se stylem stavby, vyhovují přitom ale nárokům na moderní a úsporné bydlení.
Dřevěné rámy z lepeného hranolu zajišťují perfektní tvarovou stálost a díky izolačním sklům vynikají eurookna výbornými zvukovými a tepelněizolačními parametry.
 
Díky dobrému zvukovému těsnení vám tak nepronikne hluk z ulice a ještě ušetříte za náklady na vytápění.

Dřevohliníková okna představují nadčasové a moderní řešení. Kombinují výhody klasických dřevěných oken a vlastnosti hliníkových oken. Dřevěná lamela jako přírodní materiál přináší eleganci při pohledu z interiéru. Hliníkové opláštění pak přináší zvýšenou odolnost před povětrnostními vlivy, dlouhou, téměř neomezenou životnost a zároveň i luxusní vzhled z exteriéru.

Dřevohliníková okna se výborně hodí k moderní architektuře, vyhovují i všem nárokům na moderní a úsporné bydlení. Své využití nachází dřevohliníková okna samozřejmě i u nízkoenergetických či pasivních domů.