Dřevohliníková okna a dveře

Dřevohliníková okna představují nadčasové a moderní řešení. Kombinují výhody klasických dřevěných oken a vlastnosti hliníkových oken. Dřevěná lamela jako přírodní materiál přináší eleganci při pohledu z interiéru. Hliníkové opláštění pak přináší zvýšenou odolnost před povětrnostními vlivy, dlouhou, téměř neomezenou životnost a zároveň i luxusní vzhled z exteriéru.

Dřevohliníková okna se výborně hodí k moderní architektuře, vyhovují i všem nárokům na moderní a úsporné bydlení. Své využití nachází dřevohliníková okna samozřejmě i u nízkoenergetických či pasivních domů.

Dřevohliníková okna Aluwindow 88

Dřevohliníkové okno 88 se stavební hloubkou 88 mm v kombinaci s venkovním hliníkovým opláštěním kombinuje výhody klasických dřevěných oken a vlastnosti hliníkových oken. Stejně jako klasická eurookna, jsou konstrukčně řešena pomocí lepeného hranolu, avšak konstrukčně na ně navazuje zmíněné hliníkové opláštění.

Toto opláštění zajišťuje dokonalou ochranu dřevěných prvků z exteriéru. Dřevohliníková okna se díky opláštění vyznačují snadnou údržbou, dlouhou (téměř neomezenou) životností a zvýšenou odolností před povětrnostními vlivy.

Dřevohliníkové okno 88
Dřevohliník 78 okno

Dřevohliníková okna Aluwindow 78

Dřevohliníkové okno 78 se stavební hloubkou 78 mm a venkovním hliníkovým opláštěním kombinuje výhody klasických dřevěných oken a vlastnosti hliníkových oken.

Konstrukčně je řešeno pomocí třívrstvého lepeného hranolu stejně jako klasická eurookna, které navíc doplňuje zmíněné opláštění hliníkem. Ten zajišťuje dokonalou ochranu dřevěných prvků z exteriéru.

Okna se díky hliníkovému opláštění vyznačují snadnou údržbou, dlouhou (téměř neomezenou) životností a zvýšenou odolností před povětrnostními vlivy. Naše dřevohliníková okna designově navozují moderní, estetický dojem – hladké linie a minimální zaoblení z interiéru, nadčasové hliníkové opláštění z exteriéru.