Hliníková okna a dveře

Hliníková okna od ALUWINDOW jsou oblíbené řešení oken u moderních budov, hliníkové profily vyhovují klasickým i pasivním a
nízkoenergetickým stavbám.  Pevný kovový materiál je téměř nezničitelný, a tak okna disponují vynikající tvarovou stálostí, odolností vůči požárům, povětrnostním vlivům a prakticky neomezenou životností.

S efektivní tepelnou izolací lze uspořit značnou část výdajů. S okny od ALUWINDOW dokonce až 80% – díky nejmodernější technice.

Schüco je jedním z předních prodejců vysoce kvalitních okenních, dveřních a fasádních systémů z hliníku, plastu a oceli. Výrobky značky Schüco se používají po milionech kusů po celém světě a splňují ty nejvyšší nároky kladené na design, komfort, bezpečnost a energetickou účinnost.

Okna Schüco jsou zárukou nejen pokrokové funkčnosti, ale také komfortního bydlení a estetiky. Nechte se inspirovat také širokým výběrem kování a klik, a nabídkou nejrozmanitějších barev.

Hliníkové systémy ALUPROF umožňují výrobu mnoha různých typů oken a dveří v závislosti na rozsahu použití a podrobných požadavcích na funkčnost, design, tepelnou izolaci, odolnost proti vloupání, kouřotěsnost nebo požární odolnost.

Široká škála systémů hliníkových profilů Aluprof je systematicky rozvíjená tak, abychom mohli co nejlépe odpovídat na požadavky současné architektury a vyhovět požadavkům zpřísňujících se norem a předpisů.