OKna a dveře SchÜCO LIVING

S plastovými okny Schüco LivIng zůstává rušivý hluk venku. Plastový okenní systém a technologie těsnění EPDM, kombinované se zasklením izolujícím zvuk, zajišťují znamenitou protihlukovou ochranu do 47 dB.

Konec se zatuchlými místnostmi, nedostatkem kyslíku nebo tvorbou plísně kvůli nedostatečnému větrání. Neboť s Schüco LivIng větrají nyní Vaše okna zcela sama: Tak zajišťuje například motorově poháněný ventilační systém Schüco VentoTherm neustálou výměnu vzduchu při zavřeném okně a nabízí díky zabudovanému pylovému filtru alergikům možnost volně dýchat.

Plastová okna Schüco LivIng 82

Jedná se o 7komorový profil stavební hloubky 82mm, který výrobce nabízí se dvěma nebo třemi těsnicími rovinami. U varianty s dorazovým těsněním profil dosahuje hodnoty Uf 1,0W/(m2K), při provedení se středovým těsněním pak 0,96 W/(m2K). S vhodně zvoleným zasklením lze s tímto profilem vyrobit okna i pro pasivní domy.

Konstrukci je možné osadit zasklením až do tloušťky 52 mm, stejně tak lze volit typ kování až v třídě bezpečnosti RC 2.

Výrobce u profilu Schüco LivIng jako první na trhu použil v rozích svařitelné EPDM těsnění. Toto vůči klimatickým vlivům vysoce odolné těsnění má oproti standardním typům (např. TPV, TPE) těsnění vynikající tvarovou paměť.

K barevnému ztvárnění jsou k dispozici brilantní metalické barevné tóny Schüco AutomotiveFinish, sortiment PVC fólií Schüco UnlimitedFinish a rovněž Schüco TopAlu.

plastová okna schuco living