OKna a dveře Schüco

Schüco je jedním z předních prodejců vysoce kvalitních okenních, dveřních a fasádních systémů z hliníku, plastu a oceli. Výrobky značky Schüco se používají po milionech kusů po celém světě a splňují ty nejvyšší nároky kladené na design, komfort, bezpečnost a energetickou účinnost.

Okna Schüco se vyznačují nejmodernější technologií v oblasti bezpečnosti, komfortu, designu, a samozřejmě si kladou velký důraz na energetickou účinnost.
Okna Schüco jsou zárukou funkčnosti a komfortního bydlení.

Okno Schüco AWS 75.SI+

Standardní, vysoce tepelně-izolovaná okenní řada s technologií Schüco SimplySmart

Systémová stavebnice oken Schüco AWS nabízí ve stavební hloubce 75 mm variantu SI (Super Insulation) s vysokou tepelnou izolací, přesvědčující funkčností a vynikajícími zpracovatelsko-technickými vlastnostmi.

Standardní řada oken Schüco AWS 75.SI+ se vyznačuje excelentní tepelnou izolací u pohledové šířky 117 mm. Jako blokové okno se skrytým rámem splňuje Schüco AWS 75 BS.SI+ ty nejvyšší architektonické nároky na štíhlý design s maximální transparentností.

Hliníková okna schüco AWS 75
Dveře schüco profil ads 75

Dveře Schüco ADS 75.SI

Vysoce tepelně izolované dveře Schüco ADS 75.SI (Super Insulation) nabízí vynikající izolační hodnoty a jsou ideálním řešení pro budovy s maximálními nároky na řízení energií a architekturu.

Alternativně je lze použít jako multifunkční dveře a zapojit je do bezpečnostního a automatizovaného systému objektu. Tepelně izolované dveře pro maximální nároky v oblasti řízení energií a funkčnosti.

  • Automatické utěsnění dvěří
  • Bezbariérová řešení
  • Skryté dvěřní závěsy
  • Výplně překrývající křídla
  • Panikové kování
  • Zabezpečení únikových dveří

Okno Schüco AWS 90.SI+

Okenní systémy Schüco se stavební hloubkou 90 mm spojují výhody hliníku s maximální tepelnou izolací.

Ve stavební hloubce 90 mm nabízí Schüco široký sortiment okenních stavebnic na úrovni pasivního domu. Vysoce tepelně izolované řady Schüco AWS 90.SI+, Schüco AWS 90.SI+ Green a Schüco 90 BS.SI+ perfektně vyhovují všem stavebně-fyzikálním požadavkům.

Inovativní, trvalé a udržitelné – u sériově vyráběných oken Schüco AWS 90.SI+ Green dochází poprvé k významnému použití obnovitelných surovin u přechodových můstků, výplňových pěn a těsnění: např. ekologického ricinového oleje u polyamidových izolačních můstků, který nahrazuje původní fosilní suroviny.

Hliníková okna schüco AWS 90
Hliníkové dveře Schüco ADS 90

Dveře Schüco ADS 90.SI

Rozšířená izolační zóna, obvodové středové těsnění a speciální izolace v zasklívací drážce, to vše umožňuje dosahovat mimořádných systémových vlastností, jako např. odolnosti vůči průtrži mračen třídy 7A při 750 Pa a hodnot Uf = 1,4 W/(m²K).

S adekvátním 3vrstvým zasklením nebo křídlo překrývající výplní lze dosáhnout vynikající hodnoty až Ud > 1,0 W/ (m²K). Díky tomu má Schüco již dnes ve svém programu tepelně-izolační standard zítřka.

Hliníkové dveřní systémy Schüco ADS 90.SI a Schüco ADS 90 PL.SI jsou neobyčejně flexibilní. Dají se kombinovat s celou řadou doplňkových funkcí, jako např. s oceněným systémem Schüco Door Control System (DCS) pro jednoduché a designové řešení kontroly oprávnění vstupu.

Zohledněny jsou samozřejmě také bezpečnostní požadavky: možnost realizace odolnosti proti vniknutí ve třídě až RC 3. Zatímco vstupní dveře Schüco ADS 90 PL.SI s předsazeným dveřním křídlem jsou vhodné především do oblasti běžné obytné zástavby, špičková dveřní řada Schüco ADS 90.SI s lícujícími dveřními křídly je určena spíše pro luxusní bydlení a kancelářské objekty.

Posuvný systém Schüco ASS 77.HI

Vysoce tepelně izolovaný posuvný systém Schüco ASS 77 PD.HI (High Insulation) s nejrůznějšími typy otvírání a osazovacích rámů nabízí maximální variabilitu a flexibilitu portfolia panaromatického designu Schüco.

  • Tepelná izolace: od Uw = 1,1 W/(m²K)
  • Tloušťky skel až 60 mm
  • Hliníkový osazovací rám s efektivním tvarem izolátorů pro optimální tepelné oddělení
Posuvný sytém Schüco ASS 77